KARACA Kocaeli-Dilovası office is located at the 1st floor of Dilovası Customs Directorate Building.

Karaca is in the first floor of the East Marmara Region Directorate of Customs and Trade Building in Kocaeli-İzmit/Dilovası Region.

Gebze - Dilovası E-5 Karayolu’na cepheli, Dilovası Organize Sanayi Bölgesi sınırlarında, prestijli taşımacılık, lojistik, gümrük firmaları ve bankalar ile 4 katı tamamen ve 2 katı kısmen Dilovası Gümrük Müdürlüğü tarafından kullanılan 12 katlı modern plazada Karaca Gümrük Müşavirliği de yerini aldı.

Dilovası Organize Sanayi Bölgesi’nde Türkiye’nin en büyük 100 işletmesinden 10’u bulunmaktadır. Dilovası ilçesinin ekonomisi sanayiye dayalıdır. İlçe sınırlarında 5 adet OSB ve 1 adet Sanayi sitesi mevcuttur. Dilovası ilçesinde kurulan Organize Sanayi Bölgeleri yaklaşık 2200 hektarlık sanayi alanını kapsamaktadır. Dilovası, OSB de 193 sanayi kuruluşu ve 20.000 çalışanı ile ülke ve bölge ekonomisine önemli katkıda bulunmaktadır. Dilovası’nda faaliyet gösteren sanayi kuruluşlarından bazıları Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşları sıralamasında ilk sıralarda yer almaktadır. Uluslararası birçok markanın da üretim yeri Dilovası’dır.