Sahip olduğumuz ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Yönetim Sistemi Belgesi ‘nin gereği olarak, Müşteri memnuniyeti politikamızın temelini “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” ve “Müşteri Odaklılık” oluşturmaktadır. Müşterilerimiz istek öneri ve şikayetlerini 7 gün 24 saat “444 8 572“ Müşteri Hattımız” ve/veya aşağıdaki form aracılığı ile istedikleri zaman bize ulaştırabilirler..Başvurular tarafımıza ulaşır ulaşmaz derhal kayıt altına alınır ve muhatapları başvurularının alındığına dair bilgilendirilirler.Müteakibinde talepler değerlendirilir,sonuç ve çözüm önerileri ilgili tüm taraflarla paylaşılır. Müşteri Geri Bildirimleri Yönetim Sistemi, geri bildirimin kayıtlara alınması ile başlayıp, müşteri tatmini hedefi ile son bulur.

Temel hedefimiz; müşterilerimizden gelen her türlü görüş, istek,öneri ve şikayetler doğrultusunda iş süreçlerimizi sürekli iyileştirmek, müşterilerimiz ile uzun soluklu karşılıklı güvene dayalı ve uzun vadeli ilişkiler kurmak, değerli müşterilerimizin beğeni, övgü ve güvenlerini kazanmaktır.

 

Karaca Gümrük Müşavirliği, müşterilerinden aldığı her türlü geri bildirimi sadece kendi süreçlerini etkili yürütmek ve geliştirmek için kullanacağını, bu bilgileri gizli tutacağını ve yasal bir zorunluluk gerektirmedikçe üçüncü şahıslarla paylaşmayacağını taahhüt eder.

 

(*) Doldurulması Zorunlu Alan

Adı, Soyadı * :
Ünvanı * :
Firma Adı * :
E - Posta Adresiniz * :
Tel * :
Fax * :
Geri Bildirim Türü * :
Alınan Hizmet Türü * :
Bölge * :
Mesaj * :
Güvenlik kodu * :