Müşterilerinin tercih ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak onlara etkin güvenilir ve hızlı çözümler üreten, profesyonel kadrosu, kurumsal ve teknolojik alt yapısıyla sektörün önde gelen şirketleri arasında yer alan Karaca, koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı servis ve hizmetleriyle özel kalite ödülü sahibi değerli sanayici müşterileri tarafından Tedarikçi Kalite Ödülleri ile ödüllendirilmiştir.

 

 

 

 


 

Türkiye’nin en önemli sanayi kuruluşlarından Avrupa Kalite Yönetim Vakfı (EFQM) ödülü sahibi değerli müşterisi  Eczacıbaşı VitrA  tarafından hizmet dalında ‘’2002 Yılı Tedarikçi Kalite Ödülü’’ ile ödüllendirilen  Karaca, 2006 yılında da Eczacıbaşı İlaç Sanayi tarafından  Hyatt Regency İstanbul otelinde düzenlenen EİS  6. tedarikçi buluşma gününde  aynı ödüle layık görülerek  ‘’2006 Yılı Tedarikçi Kalite  Ödülü’’ ile  ödüllendirilmiştir. 

 

 

 

 

Başarılarını ve hizmet kalitesini günümüzde de geliştirip sürdürmekte olan Karaca’nın en önemli hedefi, hizmet kalitesini etkileyen bütün prosesleri, pazarın ekonomik ve teknolojik gereksinimlerine uygun bir şekilde gerçekleştirerek, kalite yarışında sürekli ön sıralarda yer almaktır.